Česká Lípa

Komplexní domácí služba působí v České Lípě a v okolních městečkách a vesnicích v okruhu asi 25 km. Spolupracujeme se všemi praktickými lékaři a s nemocnicí v České Lípě. Našimi klienty jsou i klienti z pražských nemocnic, Děčína, Liberce, Ústí nad Labem nebo Mladé Boleslavi.

 

Náš tým zdravotních sester poskytuje kvalitní zdravotní a rehabilitační péči 24 hodin formou návštěvní služby. Rádi Vám pomůžeme s Vaší nemocí nebo s nemocí Vašich blízkých. Nebojte se nás oslovit, rádi pomůžeme třeba jen radou nebo zdravotní službou. Jsme tu pro Vás. Sestřičky  dojedou až k Vám domů a poskytnou zdravotní služby, které budete potřebovat. Vaší nemoc a hlavně uzdravení konzultujeme s Vaším obvodním lékařem, se specialisty, kteří s námi konzultují způsob léčení.

 

Zajišťujeme kvalitní zdravotní péči pro pacienty např. ošetření akutních i chronických ran, stomií, cévek a vývodů včetně cévkování mužů, aplikaci léků perorální cestou, ale i lokální ošetření a infuzní terapii, odběry, ošetřovatelskou rehabilitaci, hospicovou zdravotní péči, edukaci klientů v ošetřování a také edukaci všech členů rodiny. Pracujeme v domácím prostředí klienta a zajišťujeme splnění ordinací dle praktického nebo odborného lékaře a jsme schopni ošetřit pacienty všech věkových kategorií.

 

Máme v terénu kvalitní zdravotní sestry a rehabilitační pracovnici, které jsou ochotny Vám pomoci v místě Vašeho bydliště.

 

Půjčujeme také zdravotní pomůcky, které Vám zlepší pohyb ve Vašem bydlišti – např.vozíky, chodítka, sedačky na vanu apod.

 

Oslovte nás a budete určitě s našimi službami spokojeni.

 

Kontakt zde

 

pobočka Česká Lípa